Lista uczestników

Wszyscy zawodnicy
Opłaceni zawodnicy
Nieopłaceni zawodnicy

Lp

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Dystans

Drużyna

Opłać zaznaczonych

Lista uczestników

1

Agnieszka Kowalska

SZCZECIN

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Agnieszka Kowalska

Opłacone

2

Antoni Świętek

CZARNKÓW

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Antoni Świętek

Opłacone

3

Kinga Wereśniak

Barlinek

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Barlinek to mnie rusza.

Opłacone

Kinga Wereśniak

Opłacone

4

Filip Płaczek

Barlinek

Nordic Walking 10km

Barlinek to mnie rusza.

Opłacone

Filip Płaczek

Opłacone

5

Teresa Oleszczuk

Barlinek

Nordic Walking 10km

Barlinek to mnie rusza.

Opłacone

Teresa Oleszczuk

Opłacone

6

Piotr Mucha

Barlinek

Bieg przełajowy 5 km

Barlinek to mnie rusza.

Opłacone

Piotr Mucha

Opłacone

7

Damian Picz

Barlinek

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Barlinek to mnie rusza.

Opłacone

Damian Picz

Opłacone

8

Konrad Więczkowski

Barlinek

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Barlinek to mnie rusza.

Opłacone

Konrad Więczkowski

Opłacone

9

Kinga Granowska

Barlinek

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Barlinek to mnie rusza.

Opłacone

Kinga Granowska

Opłacone

10

Hanna Kulpa

Barlinek

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Barlinek to mnie rusza.

Opłacone

Hanna Kulpa

Opłacone

11

Julia Zwiachel

Barlinek

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Barlinek to mnie rusza.

Opłacone

Julia Zwiachel

Opłacone

12

Adrianna Bunda

Barlinek

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Barlinek to mnie rusza.

Opłacone

Adrianna Bunda

Opłacone

13

Paulina Baranowska

Barlinek

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Barlinek to mnie rusza.

Opłacone

Paulina Baranowska

Opłacone

14

Martyna Baranowska

Barlinek

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Barlinek to mnie rusza.

Opłacone

Martyna Baranowska

Opłacone

15

Beata Smolarek

Złocieniec

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Beata Smolarek

16

Anna ADAMEK-BOBER

Suchy Las

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Anna ADAMEK-BOBER

Opłacone

17

Marek Chłodnicki

Poznań

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Marek Chłodnicki

Opłacone

18

Elżbieta Rosołek

Zielona Góra

Nordic Walking 10km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Elżbieta Rosołek

Opłacone

19

IRENEUSZ GRODZKI

GORZÓW WLKP.

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

IRENEUSZ GRODZKI

Opłacone

20

Magdalena Stawujak

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Magdalena Stawujak

21

Krzysztof Trojanowski

Węgorzyno

Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Krzysztof Trojanowski

Opłacone

22

Marcelina Ceberek-Płotczyk

Szczecin

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Marcelina Ceberek-Płotczyk

Opłacone

23

Bianka Ciecierska

Węgorzyno

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Bianka Ciecierska

Opłacone

24

Łukasz Czerczak

Mosina

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Niezrzeszony

Opłacone

Łukasz Czerczak

Opłacone

25

Justyna Czerczak

Mosina

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Justyna Czerczak

Opłacone

26

Emil Czerczak

Mosina

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Emil Czerczak

Opłacone

27

Aleksandra Toporek

Gdynia

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Elite Team

Aleksandra Toporek

28

Dominika Skowrońska

Luboń

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Dominika Skowrońska

Opłacone

29

Barbara Michalak

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Barbara Michalak

Opłacone

30

Jacek Michalak

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Jacek Michalak

Opłacone

31

Danuta Lehmann

Poznań

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Danuta Lehmann

Opłacone

32

Emilia Kapsa

Luboń

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Emilia Kapsa

Opłacone

33

Zenon Ogrodowczyk

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Opłacone

Zenon Ogrodowczyk

Opłacone

34

Wanda Wrońska

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Opłacone

Wanda Wrońska

Opłacone

35

Józef Sobczyk

Goleniów

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Uniwersytet Trzeciego Wie

Opłacone

Józef Sobczyk

Opłacone

36

Maria Targosz

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Opłacone

Maria Targosz

Opłacone

37

Jerzunia Sipowicz

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Opłacone

Jerzunia Sipowicz

Opłacone

38

Konrad Rzymczyk

Goleniów

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Uniwersytet Trzeciego Wie

Opłacone

Konrad Rzymczyk

Opłacone

39

Wiesława Rzymczyk

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Opłacone

Wiesława Rzymczyk

Opłacone

40

Waldemar Przybylski

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Opłacone

Waldemar Przybylski

Opłacone

41

Halina Przybylska

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Opłacone

Halina Przybylska

Opłacone

42

Maria Pyszel

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Opłacone

Maria Pyszel

Opłacone

43

Lech Nowakowski

Goleniów

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Uniwersytet Trzeciego Wie

Opłacone

Lech Nowakowski

Opłacone

44

Urszula Nowakowska

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Opłacone

Urszula Nowakowska

Opłacone

45

Irena Marcula

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Opłacone

Irena Marcula

Opłacone

46

Danuta Kiliszek

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Opłacone

Danuta Kiliszek

Opłacone

47

Grażyna Klimaszewska

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Opłacone

Grażyna Klimaszewska

Opłacone

48

mirosław wójciak

Gryfice

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

mirosław wójciak

Opłacone

49

Regimont Kindur

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Opłacone

Regimont Kindur

Opłacone

50

Zofia Kindur

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Opłacone

Zofia Kindur

Opłacone

51

Eugeniusz Janiszewski

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Opłacone

Eugeniusz Janiszewski

Opłacone

52

Krystyna Janiszewska

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Opłacone

Krystyna Janiszewska

Opłacone

53

Grażyna Janiszewska

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Opłacone

Grażyna Janiszewska

Opłacone

54

Witold Izbiński

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Opłacone

Witold Izbiński

Opłacone

55

Zofia Izbińska

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Opłacone

Zofia Izbińska

Opłacone

56

Jan Duch

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Opłacone

Jan Duch

Opłacone

57

Urszula Duch

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Opłacone

Urszula Duch

Opłacone

58

Janusz Baszkiewicz

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Opłacone

Janusz Baszkiewicz

Opłacone

59

Danuta Rychlewska-Słodowa

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Danuta Rychlewska-Słodowa

Opłacone

60

Danuta Postek

Poznań

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Danuta Postek

Opłacone

61

Irena Kardaś

Węgorzyno

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Irena Kardaś

Opłacone

62

Małgorzata Lal

Pyrzyce

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Małgorzata Lal

Opłacone

63

Joanna Łukaszewicz

Zielona Góra

Nordic Walking 5 km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Joanna Łukaszewicz

Opłacone

64

Kamil Kliczka

Szczecin

Nordic Walking 10km

Sanprobi Szczecin

Opłacone

Kamil Kliczka

Opłacone

65

Barbara Baszkiewicz

Goleniów

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Uniwersytet Trzeciego Wie

Opłacone

Barbara Baszkiewicz

Opłacone

66

Czesława Brzezińska

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Opłacone

Czesława Brzezińska

Opłacone

67

Agnieszka Bruska

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Opłacone

Agnieszka Bruska

Opłacone

68

Aleksandra Owczarek

Poznań

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Aleksandra Owczarek

Opłacone

69

Janusz Cetera

Dziwnówek

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Janusz Cetera

Opłacone

70

Urszula Golus

Szczecin

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Urszula Golus

Opłacone

71

Beata Gabert

Szczecin

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Beata Gabert

Opłacone

72

Karolina Lipińska

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Karolina Lipińska

Opłacone

73

Sławomir Lener

Szczecin

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Sławomir Lener

Opłacone

74

Artur Zdanuk

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Artur Zdanuk

Opłacone

75

Karol Lipiński

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Karol Lipiński

Opłacone

76

Kasia Paliwoda

Mierzyn

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Kasia Paliwoda

Opłacone

77

Grzegorz Nakonieczny

Szczecin

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Grzegorz Nakonieczny

Opłacone

78

Arleta Kruszka

Poznań

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Arleta Kruszka

Opłacone

79

Paweł Posłuszny

Oborniki

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Paweł Posłuszny

Opłacone

80

Kamil Posłuszny

Oborniki

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Kamil Posłuszny

Opłacone

81

Przemek Posłuszny

Oborniki

Nordic Walking 10km

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Przemek Posłuszny

Opłacone

82

Gosia Posłuszna

Oborniki

Nordic Walking 10km

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Gosia Posłuszna

Opłacone

83

Edward Tomczyk

Poznań

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Edward Tomczyk

Opłacone

84

Stanisław Zawisła

Plewiska

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Stanisław Zawisła

Opłacone

85

Wiesław Kop

Piła

Nordic Walking 5 km

Daj Radość Niepełnosprawn

Opłacone

Wiesław Kop

Opłacone

86

Maciej Rudawski

Trzciel

Nordic Walking 10km

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Maciej Rudawski

Opłacone

87

Dorota Krawczyk

Piła

Nordic Walking 5 km

Daj Radość Niepełnosprawn

Opłacone

Dorota Krawczyk

Opłacone

88

Urszula Wojtczak

Czaplinek

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Urszula Wojtczak

Opłacone

89

Izabela lotka

Stary Tomyśl

Nordic Walking 5 km

TEAM BEROTU

Opłacone

Izabela lotka

Opłacone

90

Jakub Lotka

Stary Tomyśl

Nordic Walking 5 km

TEAM BEROTU

Opłacone

Jakub Lotka

Opłacone

91

FILIP NIE Grzelakowski NIE

Kalisz

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Kalisia Nordic Team

Opłacone

FILIP NIE Grzelakowski NIE

Opłacone

92

Mariusz Kowalczyk

Zielona Góra

Nordic Walking 10km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Mariusz Kowalczyk

Opłacone

93

Wiesława Łazanowska

Trzcianka

Nordic Walking 5 km

ZASAPANI

Opłacone

Wiesława Łazanowska

Opłacone

94

Wioletta Wanat

Konin

Nordic Walking 5 km

NW KONIN warto nad Wartą

Opłacone

Wioletta Wanat

Opłacone

95

Nikola Nencka

Węgorzyno

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Nikola Nencka

Opłacone

96

Nikola Janik

Węgorzyno

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Nikola Janik

Opłacone

97

Elżbieta Ustyjańczuk

Węgorzyno

Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Elżbieta Ustyjańczuk

Opłacone

98

Kamila Darna

Oborniki

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Kamila Darna

Opłacone

99

Anna Kuczyńska

Oborniki

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Anna Kuczyńska

Opłacone

100

Hanna Zabrzeska

Kiekrz

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Hanna Zabrzeska

Opłacone

101

Grażyna Soroka-Mituła

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Grażyna Soroka-Mituła

Opłacone

102

Karolina Pawlak

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Karolina Pawlak

Opłacone

103

Marcin Galant

Gorzów Wlkp

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Marcin Galant

Opłacone

104

Pawel Połubiak

Siecino

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Pawel Połubiak

Opłacone

105

Mariola Mulkowska

Złotniki

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Mariola Mulkowska

Opłacone

106

Wioletta Cyganik

Trzcianka

Nordic Walking 5 km

ZASAPANI

Opłacone

Wioletta Cyganik

Opłacone

107

Agnieszka Kędzierska

Trzemeszno

Nordic Walking 5 km

Kijkowe Trzemeszno

Opłacone

Agnieszka Kędzierska

Opłacone

108

Renata Furman

Młynkowo

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Renata Furman

Opłacone

109

Małgorzata Szczudlik

Trzemeszno

Nordic Walking 5 km

Kijkowe Trzemeszno

Opłacone

Małgorzata Szczudlik

Opłacone

110

Andrzej Wietrzycki

Trzcianka

Nordic Walking 10km

Fabryka Nordica Trzcianka

Opłacone

Andrzej Wietrzycki

Opłacone

111

Beata Wołk

Trzcianka

Nordic Walking 10km

Fabryka Nordica Trzcianka

Opłacone

Beata Wołk

Opłacone

112

Kamila Jurek

Białośliwie

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Kamila Jurek

Opłacone

113

Patrycja Kucharczyk

Kępice

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Patrycja Kucharczyk

Opłacone

114

Sylwia Hnatyszyn

Czerwieńsk

Nordic Walking 10km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Sylwia Hnatyszyn

Opłacone

115

Lech Golus

Szczecin

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Lech Golus

Opłacone

116

Lidia Kubacka

Węgorzyno

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Lidia Kubacka

Opłacone

117

Natalia Kobielska

Węgorzyno

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Natalia Kobielska

Opłacone

118

Justyna Barczak

Węgorzyno

Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Justyna Barczak

Opłacone

119

Elżbieta Ligeza

Węgorzyno

Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Elżbieta Ligeza

Opłacone

120

Magdalena Szwacińska

Węgorzyno

Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Magdalena Szwacińska

Opłacone

121

Anna Kobielska

Węgorzyno

Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Anna Kobielska

Opłacone

122

Ada Duczmańska

Węgorzyno

Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Ada Duczmańska

Opłacone

123

Agnieszka Janecka

Piła

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Agnieszka Janecka

Opłacone

124

Mikołaj Orecki

Węgorzyno

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Mikołaj Orecki

Opłacone

125

Edward Gołębiewski

Pobiedziska

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Edward Gołębiewski

Opłacone

126

Agnieszka Wirwicka

Kępice

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Agnieszka Wirwicka

Opłacone

127

Dariusz Nadkierniczny

Węgorzyno

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Dariusz Nadkierniczny

Opłacone

128

IWONA TYBURSKA

SZtutowo

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

IWONA TYBURSKA

Opłacone

129

Małgorzata Angielczyk

Poznań

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Małgorzata Angielczyk

Opłacone

130

Teresa Grygiel

Poznań

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Teresa Grygiel

Opłacone

131

Henryka Owczarek

Poznań

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Henryka Owczarek

Opłacone

132

Izabela Lorens

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Izabela Lorens

Opłacone

133

Malwina Grzelakowska

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Malwina Grzelakowska

Opłacone

134

Piotr Rudawski

Trzciel

Nordic Walking 5 km

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Piotr Rudawski

Opłacone

135

Karolina Żak

Szczecin

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

śRUNdunia Szczecin

Opłacone

Karolina Żak

Opłacone

136

Dominika Żak

Szczecin

Nordic Walking 5 km

śRUNdunia Szczecin

Opłacone

Dominika Żak

Opłacone

137

Agnieszka Kaciupa

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Agnieszka Kaciupa

Opłacone

138

Zygmunt Zmysłowski

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Zygmunt Zmysłowski

Opłacone

139

Lukasz Wojtoniszak

Chociwel

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Lukasz Wojtoniszak

Opłacone

140

Jacek Szymański

Skórka

Nordic Walking 10km

Daj Radość Niepełnosprawn

Opłacone

Jacek Szymański

Opłacone

141

Katarzyna Bachta

Warzymice

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Katarzyna Bachta

Opłacone

142

Dorota Jemrych

Złotniki

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Dorota Jemrych

Opłacone

143

Edmund Jurdziński

Przeźmierowo

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Edmund Jurdziński

Opłacone

144

Jolanta Kusza

Suchy Las

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Jolanta Kusza

Opłacone

145

Monika Michałowska

Luboń

Nordic Walking 10km

Long Step Team

Opłacone

Monika Michałowska

Opłacone

146

Iwona Maślanka

Śmigiel

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Iwona Maślanka

Opłacone

147

Ewa Grzybowska

Wolin

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Ewa Grzybowska

Opłacone

148

Franciszek Czekajło

Drezdenko

Nordic Walking 10km

REMI

Opłacone

Franciszek Czekajło

Opłacone

149

Piotr Romanowicz

Resko

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Piotr Romanowicz

Opłacone

150

Iwona Woźniak

Resko

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Iwona Woźniak

Opłacone

151

Dariusz Boruczyński

Police

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Dariusz Boruczyński

Opłacone

152

Teresa Mądra

Węgorzyno

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Teresa Mądra

Opłacone

153

Magdalena Nowaczyk

Czarnków

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Magdalena Nowaczyk

Opłacone

154

Karol Garncarek

Goleniów

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Dmuchawiec Goleniów

Opłacone

Karol Garncarek

Opłacone

155

Maciej Janik

Piła

Nordic Walking 5 km

ZASAPANI

Opłacone

Maciej Janik

Opłacone

156

Bożena Grabian

Wegorzyno

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Bożena Grabian

Opłacone

157

Krystyna Warsz

Wegorzyno

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Krystyna Warsz

Opłacone

158

Marzena Kamińska-Sokół

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Marzena Kamińska-Sokół

Opłacone

159

Arleta Dymek

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Arleta Dymek

160

Jolanta Wicher

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Jolanta Wicher

Opłacone

161

Krzysztof Wieczorek

Dębe

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Krzysztof Wieczorek

Opłacone

162

Adam Drewnowski

Trzcianka

Bieg przełajowy 5 km

ZASAPANI

Opłacone

Adam Drewnowski

Opłacone

163

Barbara Drewnowska

TRZCIANKA

Nordic Walking 10km

ZASAPANI

Opłacone

Barbara Drewnowska

Opłacone

164

Regina Suchecka

Lubin

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Regina Suchecka

165

Kazimierz Dudek

CHOJNÓW 59-522

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Kazimierz Dudek

166

Agnieszka Roszatycka-Krause

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Dmuchawiec Goleniów

Opłacone

Agnieszka Roszatycka-Krause

Opłacone

167

Monika Garncarek

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Dmuchawiec Goleniów

Opłacone

Monika Garncarek

Opłacone

168

Izabela Piotrowska

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Dmuchawiec Goleniów

Opłacone

Izabela Piotrowska

Opłacone

169

Jolanta Sienkiewicz

Załom

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Dmuchawiec Goleniów

Opłacone

Jolanta Sienkiewicz

Opłacone

170

Beata Boczar

Zielona Góra

Nordic Walking 10km

Green Team Zielona Góra

Beata Boczar

171

Anna Olech

Gdańsk

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Anna Olech

Opłacone

172

Marcin Olech

Gdańsk

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Marcin Olech

Opłacone

173

Marek Dołęgowski

Kołczewo

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Marek Dołęgowski

Opłacone

174

Mariusz Brotkiewicz

Poznań

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Mariusz Brotkiewicz

175

Wiesława Janur

Poznań

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Wiesława Janur

Opłacone

176

Bernadetta Łukojć

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Bernadetta Łukojć

Opłacone

177

Magda Żylińska

Testowo

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Marsz Po Zdrowie

Magda Żylińska

178

Edyta Bałuch

swarzedz

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Edyta Bałuch

179

Lidia Majewska

Starogard Łobeski

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Lidia Majewska

Opłacone

180

Emilia Czycz

ZIELONA GÓRA

Nordic Walking 10km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Emilia Czycz

Opłacone

181

Tadeusz Agaciński

Poznań

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Tadeusz Agaciński

Opłacone

182

Zbyszek Nadkierniczny

Węgorzyno

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Zbyszek Nadkierniczny

Opłacone

183

JOANNA DROZDEK

SZCZECIN

Nordic Walking 5 km

KOMPAS TEAM

Opłacone

JOANNA DROZDEK

Opłacone

184

Włodzimierz Kuczyński

Oborniki

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Włodzimierz Kuczyński

Opłacone

185

Grażyna Smarszcz

Lębork

Nordic Walking 5 km

LĘBORSKIE LWY

Opłacone

Grażyna Smarszcz

Opłacone

186

Wiesław Smarszcz

Lębork

Nordic Walking 10km

LĘBORSKIE LWY

Opłacone

Wiesław Smarszcz

Opłacone

187

Adam Niezgoda

Police

Nordic Walking 5 km

KOMPAS TEAM

Opłacone

Adam Niezgoda

Opłacone

188

Aleksandra Kupniewska

Police

Nordic Walking 5 km

KOMPAS TEAM

Opłacone

Aleksandra Kupniewska

Opłacone

189

Hanna Szulc

Poznań

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Hanna Szulc

Opłacone

190

Paweł Rybczyk

Trzebież

Nordic Walking 5 km

KOMPAS TEAM

Opłacone

Paweł Rybczyk

Opłacone

191

Ewelina Susiak

Borne Sulinowo

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Ewelina Susiak

Opłacone

192

Jan Pisarski

Węgorzyno

Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Jan Pisarski

Opłacone

193

Wanda Janowska

Węgorzyno

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Wanda Janowska

Opłacone

194

Krystayna Drabicka

Węgorzyno

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Krystayna Drabicka

Opłacone

195

Zofia Pisarska

Węgorzyno

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Zofia Pisarska

Opłacone

196

Elżbieta Gałkowska

Tuczno

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Elżbieta Gałkowska

Opłacone

197

MARIA OŚCIŁOWSKA

WĘGORZYNO

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

MARIA OŚCIŁOWSKA

Opłacone

198

Mikołaj Osciłowski

WĘGORZYNO

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Mikołaj Osciłowski

Opłacone

199

Jadwiga Grochowalska

WĘGORZYNO

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Jadwiga Grochowalska

Opłacone

200

Irena Wąs

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Irena Wąs

Opłacone

201

Dorota Dobrowolska

Szczecin

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Dorota Dobrowolska

Opłacone

202

JANUSZ GASIŃSKI

Ożarów Mazowiecki

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

JANUSZ GASIŃSKI

203

Bożena Linhard

Sierakowo

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Bożena Linhard

Opłacone

204

Waldemar Linhard

Sierakowo

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Waldemar Linhard

205

Jolanta Cholewka

Kostrzyn Wlkp

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Jolanta Cholewka

Opłacone

206

ALBERT SKIERŚ

Zielona Góra

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

ALBERT SKIERŚ

207

Aleksander Gładzik

Szczecin

Nordic Walking 5 km

KOMPAS TEAM

Opłacone

Aleksander Gładzik

Opłacone

208

Mariola Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Mariola Szulc

Opłacone

209

Jarosław Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Jarosław Szulc

Opłacone

210

Maciej Kłos

Gdańsk

Nordic Walking 10km

NW Wyspa Sobieszewska

Opłacone

Maciej Kłos

Opłacone

211

Mateusz Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Mateusz Frąckowiak

Opłacone

212

Roman Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Roman Frąckowiak

Opłacone

213

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Opłacone

214

Marysia Przybyłek

Śmigiel

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Marysia Przybyłek

Opłacone

215

Grzegorz Pałka

Tulce

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Grzegorz Pałka

Opłacone

216

Sylwia Seifert

Poznań

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Sylwia Seifert

Opłacone

217

Paweł Bieszke

Wojcieszyce

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Paweł Bieszke

Opłacone

218

Grzegorz Mądry

Trzemeszno

Nordic Walking 10km

Kijkowe Trzemeszno

Opłacone

Grzegorz Mądry

Opłacone

219

Przemysław Jasiłek

Radawnica

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Przemysław Jasiłek

Opłacone

220

Krzysztof Lorens

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Krzysztof Lorens

Opłacone

221

Tomasz Wujek

Poznań

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Tomasz Wujek

Opłacone

Copyright Ⓒ Nordic Walking Poland 2018