Lista uczestników

Wszyscy zawodnicy
Opłaceni zawodnicy
Nieopłaceni zawodnicy

Lp

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Dystans

Drużyna

Opłać zaznaczonych

Lista uczestników

1

Magdalena Malec

Gorzów Wielkopolski

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Magdalena Malec

Opłacone

2

Anna Sawińska

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Anna Sawińska

Opłacone

3

Magdalena Nowaczyk

Czarnków

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Magdalena Nowaczyk

4

Adam Drewnowski

Trzcianka

Bieg przełajowy 5 km

ZASAPANI

Adam Drewnowski

5

Barbara Drewnowska

TRZCIANKA

Nordic Walking 10km

ZASAPANI

Barbara Drewnowska

6

BŁAŻEJ CHEŁMOWSKI

SZCZECIN

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

BŁAŻEJ CHEŁMOWSKI

Opłacone

7

BIANKA CHEŁMOWSKA

SZCZECIN

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

BIANKA CHEŁMOWSKA

Opłacone

8

Honorata Prałat

SZCZECIN

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Honorata Prałat

Opłacone

9

Małgorzata Woch

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Małgorzata Woch

Opłacone

10

Magdalena Sosnowska

Trzemeszno

Nordic Walking 5 km

Kijkowe Trzemeszno

Opłacone

Magdalena Sosnowska

Opłacone

11

Lidia Nowaczyk

Pleszew

Nordic Walking 5 km

Pleszewskie Włóczykije

Opłacone

Lidia Nowaczyk

Opłacone

12

Szczecin

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Opłacone

13

Andżelika Ludwiczak

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Andżelika Ludwiczak

Opłacone

14

Grażyna Smarszcz

Lębork

Nordic Walking 5 km

LĘBORSKIE LWY

Opłacone

Grażyna Smarszcz

Opłacone

15

Dorota Dobrowolska

Szczecin

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Dorota Dobrowolska

16

Izabela lotka

Stary Tomyśl

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Izabela lotka

Opłacone

17

Tomasz Polanowski

Poznań

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Tomasz Polanowski

18

Marcin Bojanowski

Oborniki

Nordic Walking 5 km

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Marcin Bojanowski

Opłacone

19

Anna Jakubiak

Szczecin

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Anna Jakubiak

20

Jakub Lotka

Stary Tomyśl

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Jakub Lotka

Opłacone

21

Adrian Fiałkowski

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Adrian Fiałkowski

22

Andrzej Kępa

Koszalin

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Andrzej Kępa

Opłacone

23

Piotr Staniewski

Siadło Dolne

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Piotr Staniewski

24

Edyta Damas

Nowogard

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Edyta Damas

Opłacone

25

MARTA PLUCIŃSKA

WARSZAWA

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

MARTA PLUCIŃSKA

26

Ewelina Korol

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Ewelina Korol

Opłacone

27

Klaudia Gabert-Jaworska

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Klaudia Gabert-Jaworska

Opłacone

28

Beata Wołk

Trzcianka

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Beata Wołk

29

Bożena Linhard

Sierakowo

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Bożena Linhard

Opłacone

30

Danuta Figiel

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Danuta Figiel

Opłacone

31

HANNA NOWAK

SZCZECIN

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

HANNA NOWAK

Opłacone

32

Waldemar Linhard

Sierakowo

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Waldemar Linhard

33

Renata Kuziemko

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Renata Kuziemko

Opłacone

34

Natalia Janowska

SZCZECIN

Nordic Walking 5 km

MAMI & NATI

Opłacone

Natalia Janowska

Opłacone

35

Agnieszka Janowska

SZCZECIN

Nordic Walking 5 km

MAMI & NATI

Opłacone

Agnieszka Janowska

Opłacone

36

Natalia Bogacz

Szczecin

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Natalia Bogacz

Opłacone

37

Franciszek Czekajło

Drezdenko

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Franciszek Czekajło

Opłacone

38

Halina Makocka

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Halina Makocka

39

ALBERT SKIERŚ

Zielona Góra

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

ALBERT SKIERŚ

40

Radek Gałamaga

Police

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Radek Gałamaga

41

Janusz Cetera

Dziwnówek

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Ekspedycja Nordic Team Sz

Janusz Cetera

42

Magdalena Żołno

Gorzów Wielkopolski

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Magdalena Żołno

Opłacone

43

Karolina Lipińska

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Karolina Lipińska

44

Wiesław Smarszcz

Lębork

Nordic Walking 10km

LĘBORSKIE LWY

Opłacone

Wiesław Smarszcz

Opłacone

45

Eugeniusz Fengier

Pleszew

Nordic Walking 5 km

Pleszewskie Włóczykije

Opłacone

Eugeniusz Fengier

Opłacone

46

Krzysztof Wieczorek

Dębe

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Krzysztof Wieczorek

Opłacone

47

Hania Szulc

Poznań

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Hania Szulc

Opłacone

48

Agnieszka Madej

Widuchowa

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Widuchowa

Opłacone

Agnieszka Madej

Opłacone

49

Danuta Drabik

szczecin

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Danuta Drabik

Opłacone

50

Ewa Gałka

Kurów

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Ewa Gałka

Opłacone

51

Joanna Nawrocka

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Joanna Nawrocka

52

Sławomir Lener

Szczecin

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Sławomir Lener

53

Artur Zdanuk

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Artur Zdanuk

54

Karol Lipiński

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Karol Lipiński

55

Beata Gabert

Szczecin

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Beata Gabert

56

Ewelina Fręśko

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Ewelina Fręśko

Opłacone

57

Ewa Wincewicz

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Ewa Wincewicz

Opłacone

58

Adam Wojciechowski

Pleszew

Nordic Walking 5 km

Pleszewskie Włóczykije

Opłacone

Adam Wojciechowski

Opłacone

59

Katarzyna Wojciechowska

Pleszew

Nordic Walking 5 km

Pleszewskie Włóczykije

Opłacone

Katarzyna Wojciechowska

Opłacone

60

Piotr Rudawski

Trzciel

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Piotr Rudawski

Opłacone

61

Maciej Rudawski

Trzciel

Nordic Walking 5 km

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Maciej Rudawski

Opłacone

62

Arleta Kruszka

Poznań

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Arleta Kruszka

Opłacone

63

Elżbieta Gałkowska

Tuczno

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Elżbieta Gałkowska

Opłacone

64

Łukasz Iwańczuk

Sędzinko

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Szybciory w Dechę

Opłacone

Łukasz Iwańczuk

Opłacone

65

Paweł Rybczyk

Trzebież

Nordic Walking 5 km

KOMPAS TEAM

Opłacone

Paweł Rybczyk

Opłacone

66

Urszula Golus

Szczecin

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Urszula Golus

67

Grzegorz Nakonieczny

Szczecin

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Grzegorz Nakonieczny

68

Kasia Paliwoda

Mierzyn

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Kasia Paliwoda

69

Magdalena Chlasta

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Magdalena Chlasta

Opłacone

70

Beata Kontusz-Iwańczuk

Sędzinko

Nordic Walking 5 km

Szybciory w Dechę

Opłacone

Beata Kontusz-Iwańczuk

Opłacone

71

Arkadiusz Iwańczuk

Sędzonko

Nordic Walking 5 km

Szybciory w Dechę

Opłacone

Arkadiusz Iwańczuk

Opłacone

72

Paweł Posłuszny

Oborniki

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Paweł Posłuszny

Opłacone

73

Kamil Posłuszny

Oborniki

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Kamil Posłuszny

Opłacone

74

Mateusz Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Mateusz Frąckowiak

Opłacone

75

Anna Kuczyńska

Oborniki

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Kiekrz

Opłacone

Anna Kuczyńska

Opłacone

76

Roman Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Roman Frąckowiak

Opłacone

77

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Opłacone

78

JOANNA DROZDEK

SZCZECIN

Nordic Walking 5 km

KOMPAS TEAM

Opłacone

JOANNA DROZDEK

Opłacone

79

Przemek Posłuszny

Oborniki

Nordic Walking 10km

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Przemek Posłuszny

Opłacone

80

Gosia Posłuszna

Oborniki

Nordic Walking 10km

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Gosia Posłuszna

Opłacone

81

Anna Gładzik

Szczecin

Nordic Walking 5 km

KOMPAS TEAM

Opłacone

Anna Gładzik

Opłacone

82

Grzegorz Pałka

Tulce

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Grzegorz Pałka

Opłacone

83

Sylwia Seifert

Poznań

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Sylwia Seifert

Opłacone

84

Adam Niezgoda

Police

Nordic Walking 5 km

KOMPAS TEAM

Opłacone

Adam Niezgoda

Opłacone

85

Aleksandra Kupniewska

Police

Nordic Walking 5 km

KOMPAS TEAM

Opłacone

Aleksandra Kupniewska

Opłacone

86

Aleksander Gładzik

Szczecin

Nordic Walking 5 km

KOMPAS TEAM

Opłacone

Aleksander Gładzik

Opłacone

87

Paweł Bieszke

Wojcieszyce

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Paweł Bieszke

Opłacone

88

Dariusz Boruczyński

Police

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Dariusz Boruczyński

Opłacone

89

Grzegorz Mądry

Trzemeszno

Nordic Walking 10km

Kijkowe Trzemeszno

Opłacone

Grzegorz Mądry

Opłacone

90

Maciej Kłos

Gdansk

Nordic Walking 10km

NW Wyspa Sobieszewska

Opłacone

Maciej Kłos

Opłacone

91

Krzysztof Walczak1

Gdynia

Bieg przełajowy 5 km

Elite Team

Krzysztof Walczak1

92

Małgorzata Angielczyk

Poznań

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Małgorzata Angielczyk

Opłacone

93

Przemysław Jasiłek

Radawnica

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Przemysław Jasiłek

Opłacone

94

Krzysztof Lorens

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Krzysztof Lorens

Opłacone

95

biuro@dobrzenapisane.pl Dąbrowska

Szczecin

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

biuro@dobrzenapisane.pl Dąbrowska

96

piotr lewandowski

szczecin

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

piotr lewandowski

Opłacone

97

Małgorzata Szymska

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Małgorzata Szymska

98

Teresa Grygiel

Poznań

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Teresa Grygiel

Opłacone

99

Helena Szulc

Poznań

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Helena Szulc

100

Jarosław Szulc

Bygoszcz

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Jarosław Szulc

Opłacone

101

Mariola Szulc

Bygoszcz

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Mariola Szulc

Opłacone

102

Henryka Owczarek

Poznań

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Henryka Owczarek

Opłacone

103

Jolanta Cholewka

Kostrzyn Wlkp

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Jolanta Cholewka

Opłacone

104

Marysia Przybyłek

Śmigiel

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Marysia Przybyłek

Opłacone

105

Elżbieta Zabagło

Gorzów Wielkopolski

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Elżbieta Zabagło

Opłacone

106

Marcin Szulc

Poznań

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Marcin Szulc

107

Tomasz Wujek

Poznań

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Tomasz Wujek

Opłacone

Copyright Ⓒ Nordic Walking Poland 2018