Lista uczestników

Wszyscy zawodnicy
Opłaceni zawodnicy
Nieopłaceni zawodnicy

Lp

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Dystans

Drużyna

Oznacz do opłacenia

Lista uczestników

1

Elżbieta Rosołek

Zielona Góra

Nordic Walking

Green Team Ziel

Opłacone

Elżbieta Rosołek

Opłacone

2

Maciej Vogt

Pleszew

Bieg przełajow

Pleszewski Klub

Opłacone

Maciej Vogt

Opłacone

3

Leszek Puszkiel

Zielona Góra

Nordic Walking

Green Team Ziel

Opłacone

Leszek Puszkiel

Opłacone

4

Filip Grzelakowski

Kalisz

Marsz i bieg dl

Kalisia Nordic

Opłacone

Filip Grzelakowski

Opłacone

5

Helena Stołbiak

Poznań

Marsz i bieg dl

NO TEAM

Opłacone

Helena Stołbiak

Opłacone

6

Konstanty Stołbiak

Poznań

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Konstanty Stołbiak

Opłacone

7

Andżelika Ludwiczak

Szczecin

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Opłacone

Andżelika Ludwiczak

Opłacone

8

Danuta Choryńska

SWARZĘDZ

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Danuta Choryńska

Opłacone

9

Marek Ziętkiewicz

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Marek Ziętkiewicz

Opłacone

10

Mateusz Raczyński

Kalisz

Marsz i bieg dl

Kalisia Nordic

Opłacone

Mateusz Raczyński

Opłacone

11

Andrzej Józefowicz

Kalisz

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Opłacone

Andrzej Józefowicz

Opłacone

12

Mateusz Raczyński

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Mateusz Raczyński

Opłacone

13

Jarosław Niemann

Pleszew

Bieg przełajow

BBL Pleszew

Opłacone

Jarosław Niemann

Opłacone

14

Oliwia Sobczak

Barlinek

Nordic Walking

Barlinek to mni

Opłacone

Oliwia Sobczak

Opłacone

15

Magda Łazęcka

Barlinek

Nordic Walking

Barlinek to mni

Opłacone

Magda Łazęcka

Opłacone

16

Filip Płaczek

Barlinek

Nordic Walking

Barlinek to mni

Opłacone

Filip Płaczek

Opłacone

17

Teresa Oleszczuk

Barlinek

Nordic Walking

Barlinek to mni

Opłacone

Teresa Oleszczuk

Opłacone

18

Damian Picz

Barlinek

Nordic Walking

Barlinek to mni

Opłacone

Damian Picz

Opłacone

19

Kinga Granowska

Barlinek

Nordic Walking

Barlinek to mni

Opłacone

Kinga Granowska

Opłacone

20

Konrad Więczkowski

Barlinek

Nordic Walking

Barlinek to mni

Opłacone

Konrad Więczkowski

Opłacone

21

Kinga Wereśniak

Barlinek

Nordic Walking

Barlinek to mni

Opłacone

Kinga Wereśniak

Opłacone

22

Julia Zwiachel

Barlinek

Nordic Walking

Barlinek to mni

Opłacone

Julia Zwiachel

Opłacone

23

Hanna Kulpa

Barlinek

Nordic Walking

Barlinek to mni

Opłacone

Hanna Kulpa

Opłacone

24

Adrianna Bunda

Barlinek

Nordic Walking

Barlinek to mni

Opłacone

Adrianna Bunda

Opłacone

25

Paulina Baranowska

Barlinek

Nordic Walking

Barlinek to mni

Opłacone

Paulina Baranowska

Opłacone

26

Martyna Baranowska

Barlinek

Nordic Walking

Barlinek to mni

Opłacone

Martyna Baranowska

Opłacone

27

Janusz Cetera

Szczecin

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Opłacone

Janusz Cetera

Opłacone

28

Urszula Golus

Szczecin

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Opłacone

Urszula Golus

Opłacone

29

Tamara Kapłun

Szczecin

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Opłacone

Tamara Kapłun

Opłacone

30

Grzegorz Nakonieczny

Szczecin

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Opłacone

Grzegorz Nakonieczny

Opłacone

31

Karol Lipiński

Szczecin

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Opłacone

Karol Lipiński

Opłacone

32

Artur Zdanuk

Szczecin

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Opłacone

Artur Zdanuk

Opłacone

33

Sławomir Lener

Szczecin

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Opłacone

Sławomir Lener

Opłacone

34

Joanna Nawrocka

Szczecin

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Opłacone

Joanna Nawrocka

Opłacone

35

Karolina Lipińska

Szczecin

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Opłacone

Karolina Lipińska

Opłacone

36

Halina Makocka

Szczecin

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Opłacone

Halina Makocka

Opłacone

37

Magdalena Stawujak

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Magdalena Stawujak

Opłacone

38

Dorota Dolata

Kiekrz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Dorota Dolata

Opłacone

39

Henryk Urantówka

Skwierzyna

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Henryk Urantówka

Opłacone

40

Marzena Stankowska

Trzemeszno

Nordic Walking

Kijkowe Trzemes

Opłacone

Marzena Stankowska

Opłacone

41

Krzysztof Zgrzebnicki

Polkowice

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Krzysztof Zgrzebnicki

Opłacone

42

Kornel Dąbkowski

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Kornel Dąbkowski

Opłacone

43

Agnieszka Zgrzebnicka

Polkowice

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Agnieszka Zgrzebnicka

Opłacone

44

Danuta Niklaus

Kiekrz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Danuta Niklaus

Opłacone

45

NIE NIE

Szczecin

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

NIE NIE

46

PRZEMYSŁAW MATYSIAK

Smolice

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Opłacone

PRZEMYSŁAW MATYSIAK

Opłacone

47

Krystyna Wawrzyniak

Poznań

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Krystyna Wawrzyniak

Opłacone

48

Elżbieta Kłakulak

Pleszew

Nordic Walking

Pleszewskie Wł

Opłacone

Elżbieta Kłakulak

Opłacone

49

Michal Nawrocki

Pleszew

Nordic Walking

Pleszewskie Wł

Opłacone

Michal Nawrocki

Opłacone

50

Ryszard Żydaczewski

Lubin

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Ryszard Żydaczewski

Opłacone

51

Anna Kuczyńska

Oborniki

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Anna Kuczyńska

Opłacone

52

Ewa Ewertowska

Poznań

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Ewa Ewertowska

Opłacone

53

Paweł Posłuszny

Oborniki

Nordic Walking

Walk & Run Team

Opłacone

Paweł Posłuszny

Opłacone

54

Kamil Posłuszny

Oborniki

Nordic Walking

Walk & Run Team

Opłacone

Kamil Posłuszny

Opłacone

55

Przemek Posłuszny

Oborniki

Nordic Walking

Walk & Run Team

Opłacone

Przemek Posłuszny

Opłacone

56

Gosia Posłuszna

Oborniki

Nordic Walking

Walk & Run Team

Opłacone

Gosia Posłuszna

Opłacone

57

BOGDAN GRYGOROWICZ

LUBIN

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

BOGDAN GRYGOROWICZ

Opłacone

58

Konrad Kuświk

Kraszewice

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Konrad Kuświk

Opłacone

59

Ewa Kuświk

Kraszewice

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Ewa Kuświk

Opłacone

60

Piotr Rudawski

Trzciel

Nordic Walking

Walk & Run Team

Opłacone

Piotr Rudawski

Opłacone

61

Ryszard Michalski

Pleszew

Bieg przełajow

TEAM Pleszew

Opłacone

Ryszard Michalski

Opłacone

62

Adam Puszkarski

Warszawa

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Adam Puszkarski

Opłacone

63

Małgorzata Puszkarska

Warszawa

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Małgorzata Puszkarska

Opłacone

64

Małgorzata Puszkarska

Warszawa

Nordic Walking

Niezrzeszony

Małgorzata Puszkarska

65

Adam Klimczak

Warszawa

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Adam Klimczak

Opłacone

66

Anna ADAMEK-BOBER

Suchy Las

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Anna ADAMEK-BOBER

Opłacone

67

Lena Adamek

Pleszew

Nordic Walking

Pleszewskie Wł

Opłacone

Lena Adamek

Opłacone

68

Dawid Piotrowski

Pleszew

Bieg przełajow

Pleszewskie Wł

Opłacone

Dawid Piotrowski

Opłacone

69

Maciej Gudzio

Czerwonak

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Maciej Gudzio

Opłacone

70

Agnieszka Janecka

Piła

Nordic Walking

Daj Radość Ni

Opłacone

Agnieszka Janecka

Opłacone

71

Barbara Mróz

Czarnków

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Barbara Mróz

Opłacone

72

Ewa Mader-Wnęk

Kłodzko

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Ewa Mader-Wnęk

Opłacone

73

Beata Kontusz-Iwańczuk

Sędzinko

Nordic Walking

Szybciory w Dec

Opłacone

Beata Kontusz-Iwańczuk

Opłacone

74

Mariusz Kowalczyk

Zielona Góra

Nordic Walking

Green Team Ziel

Opłacone

Mariusz Kowalczyk

Opłacone

75

Pola Rybałtowska

Oborniki Śląskie

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Pola Rybałtowska

Opłacone

76

Paweł Rybałtowski

Oborniki Śląskie

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Paweł Rybałtowski

Opłacone

77

Izabela lotka

Stary Tomyśl

Nordic Walking

TEAM BEROTU

Opłacone

Izabela lotka

Opłacone

78

Jakub Lotka

Stary Tomyśl

Nordic Walking

TEAM BEROTU

Opłacone

Jakub Lotka

Opłacone

79

Piotr Romanowicz

Resko

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Piotr Romanowicz

Opłacone

80

Iwona Woźniak

Resko

Rekreacyjny Nor

Niezrzeszony

Opłacone

Iwona Woźniak

Opłacone

81

Grażyna Kietrys

Poznań

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Grażyna Kietrys

Opłacone

82

Mariusz Sobański

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Mariusz Sobański

Opłacone

83

Maja Chlasta

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Maja Chlasta

Opłacone

84

Barbara Wrześniak

Kowal

Nordic Walking

Parakulos Kowal

Opłacone

Barbara Wrześniak

Opłacone

85

Agata Paterka

Pleszew

Nordic Walking

Pleszewskie Wł

Opłacone

Agata Paterka

Opłacone

86

Agata Paterka

Pleszew

Nordic Walking

Pleszewskie Wł

Agata Paterka

87

Jagoda Kapitaniak

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Jagoda Kapitaniak

Opłacone

88

Marcin Bojanowski

Oborniki

Nordic Walking

Walk & Run Team

Opłacone

Marcin Bojanowski

Opłacone

89

Maria Garsztka

Poznań

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Maria Garsztka

Opłacone

90

IRENEUSZ GRODZKI

GORZÓW WLKP.

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

IRENEUSZ GRODZKI

Opłacone

91

Małgorzata Mazur

Zduńska Wola

Rekreacyjny Nor

NWPL GARROSA TE

Opłacone

Małgorzata Mazur

Opłacone

92

Karolina Świtała

Sieradz

Rekreacyjny Nor

NWPL GARROSA TE

Karolina Świtała

93

Renata Furman

Młynkowo

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Renata Furman

Opłacone

94

Tomasz Knapik

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Tomasz Knapik

Opłacone

95

Iwona Tarnawska

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Iwona Tarnawska

Opłacone

96

Eugeniusz Trzciński

Bydgoszcz

Nordic Walking

Niezrzeszony

Eugeniusz Trzciński

97

Małgorzata Hoptasz

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Małgorzata Hoptasz

Opłacone

98

Izabela Lorens

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Izabela Lorens

Opłacone

99

Jakub Grzesiek

Nowe Skalmierzyce

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Jakub Grzesiek

Opłacone

100

Justyna Grzesiek

Nowe Skalmierzyce

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Justyna Grzesiek

Opłacone

101

Zosia Dżugała

Pleszew

Marsz i bieg dl

Psi Patrol

Opłacone

Zosia Dżugała

Opłacone

102

Lucjan Dżugała

Pleszew

Bieg przełajow

Psi Patrol

Opłacone

Lucjan Dżugała

Opłacone

103

Martyna Dolata

Pleszew

Marsz i bieg dl

Psi Patrol

Opłacone

Martyna Dolata

Opłacone

104

Bartosz Dolata

Pleszew

Bieg przełajow

Psi Patrol

Opłacone

Bartosz Dolata

Opłacone

105

Borys Niewczas

Wiśniowa Góra

Marsz i bieg dl

Niezrzeszony

Opłacone

Borys Niewczas

Opłacone

106

Igor Niewczas

Wiśniowa Góra

Marsz i bieg dl

Niezrzeszony

Opłacone

Igor Niewczas

Opłacone

107

Karina Niewczas

Wiśniowa Góra

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Karina Niewczas

Opłacone

108

Robert Niewczas

Starachowice

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Opłacone

Robert Niewczas

Opłacone

109

Włodzimierz Kuczyński

Oborniki

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Włodzimierz Kuczyński

Opłacone

110

Mariusz Stasiak

Janków Pierwszy

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Opłacone

Mariusz Stasiak

Opłacone

111

Ewa Samek

Pleszew

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Ewa Samek

Opłacone

112

Maciej Karczewski

Pleszew

Bieg przełajow

BBL Pleszew

Maciej Karczewski

113

Halina Kałużna-Szmyt

Śrem

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Halina Kałużna-Szmyt

Opłacone

114

Elżbieta Strabel

Śrem

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Elżbieta Strabel

Opłacone

115

Wojciech Strabel

Śrem

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Wojciech Strabel

Opłacone

116

Barbara Wójcik

Krzczonów

Nordic Walking

NWPL/LUKI TEAM

Opłacone

Barbara Wójcik

Opłacone

117

Aneta Gdańska

Kowal

Nordic Walking

Parakulos Kowal

Opłacone

Aneta Gdańska

Opłacone

118

Kajetan Osuch

Pleszew

Marsz i bieg dl

Niezrzeszony

Opłacone

Kajetan Osuch

Opłacone

119

Biri Blue

Pleszew

Marsz i bieg dl

Niezrzeszony

Opłacone

Biri Blue

Opłacone

120

Jan Urbaniak

Topola Osiedle

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Jan Urbaniak

Opłacone

121

Adam Pajęcki

Kowal

Nordic Walking

Parakulos Kowal

Opłacone

Adam Pajęcki

Opłacone

122

Zygmunt Zmysłowski

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Zygmunt Zmysłowski

Opłacone

123

Iwona Niezgódka

Poznań

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Iwona Niezgódka

Opłacone

124

Szymon Kabat

Krotoszyn

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Opłacone

Szymon Kabat

Opłacone

125

Maciej Rudawski

Trzciel

Nordic Walking

Walk & Run Team

Opłacone

Maciej Rudawski

Opłacone

126

Błażej Wojnarowski

Poznan

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Błażej Wojnarowski

Opłacone

127

Ewa Wojnarowski

Poznan

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Ewa Wojnarowski

Opłacone

128

Łukasz Przybył

Janków Zaleśny

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Opłacone

Łukasz Przybył

Opłacone

129

Małgorzata Szczudlik

Trzemeszno

Nordic Walking

Kijkowe Trzemes

Opłacone

Małgorzata Szczudlik

Opłacone

130

Izabela Szulczyńska

Lenartowice

Nordic Walking

Pleszewskie Wł

Opłacone

Izabela Szulczyńska

Opłacone

131

Beata Falkowska

Wiry

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Beata Falkowska

Opłacone

132

Katarzyna Jany

Czarnków

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Katarzyna Jany

Opłacone

133

Magdalena Kałużna

Suchy Las

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Magdalena Kałużna

Opłacone

134

Waldemar Kałużny

Suchy Las

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Waldemar Kałużny

Opłacone

135

Mieczysław Szczepaniak

Pleszew

Nordic Walking

Miejsko-Powiato

Opłacone

Mieczysław Szczepaniak

Opłacone

136

Maciej Jr Król

Ludwików

Nordic Walking

Trzej królowie

Opłacone

Maciej Jr Król

Opłacone

137

Iwona Król

Ludwików

Nordic Walking

Trzej królowie

Opłacone

Iwona Król

Opłacone

138

Maciej Król

Ludwików

Nordic Walking

Trzej królowie

Opłacone

Maciej Król

Opłacone

139

Katarzyna Pieprzyk

Bojanowo

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Katarzyna Pieprzyk

Opłacone

140

Cyprian Smolak

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Cyprian Smolak

Opłacone

141

Antoni Świętek

CZARNKÓW

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Antoni Świętek

Opłacone

142

Jolanta Wicher

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Jolanta Wicher

Opłacone

143

Katarzyna GRUPIŃSKA

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Katarzyna GRUPIŃSKA

Opłacone

144

Marzena Kamińska-Sokół

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Marzena Kamińska-Sokół

Opłacone

145

Małgorzata Angielczyk

Poznań

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Małgorzata Angielczyk

Opłacone

146

EWA SZCZEPANIAK

Kawcze

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

EWA SZCZEPANIAK

Opłacone

147

Małgorzata Zawodnik

Poznań

Rekreacyjny Nor

Niezrzeszony

Małgorzata Zawodnik

148

Marina Klochkova

KALININGRAD

Nordic Walking

Active Family

Opłacone

Marina Klochkova

Opłacone

149

Anna Kromelitskaya

KALININGRAD

Nordic Walking

Active Family

Opłacone

Anna Kromelitskaya

Opłacone

150

Irina Kromelitckaia

KALININGRAD

Nordic Walking

Active Family

Opłacone

Irina Kromelitckaia

Opłacone

151

Agnieszka Yankovskaya

KALININGRAD

Nordic Walking

Active Family

Agnieszka Yankovskaya

152

Andrey Kromelitskiy

KALININGRAD

Nordic Walking

Active Family

Opłacone

Andrey Kromelitskiy

Opłacone

153

Magdalena Nowaczyk

Czarnków

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Magdalena Nowaczyk

Opłacone

154

Edward Gołębiewski

Pobiedziska

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Edward Gołębiewski

Opłacone

155

Danuta Rychlewska-Słodowa

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Danuta Rychlewska-Słodowa

Opłacone

156

Mateusz Olech

Gdańsk

Nordic Walking

Elite Team

Opłacone

Mateusz Olech

Opłacone

157

Anna Olech

Gdańsk

Nordic Walking

Elite Team

Opłacone

Anna Olech

Opłacone

158

Marcin Olech

Gdańsk

Nordic Walking

Elite Team

Opłacone

Marcin Olech

Opłacone

159

Lidia Nowaczyk

Pleszew

Nordic Walking

Pleszewskie Wł

Opłacone

Lidia Nowaczyk

Opłacone

160

Damian Sołtysiak

Pleszew

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Opłacone

Damian Sołtysiak

Opłacone

161

Miłosz Kaczmarek

Kalisz

Marsz i bieg dl

K2

Opłacone

Miłosz Kaczmarek

Opłacone

162

Alicja Kaczmarek

Kalisz

Marsz i bieg dl

K2

Opłacone

Alicja Kaczmarek

Opłacone

163

Hanna Krajewska

Piła

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Hanna Krajewska

Opłacone

164

Paweł Mroziński

Poznań

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Paweł Mroziński

Opłacone

165

Danuta Lehmann

Poznań

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Danuta Lehmann

Opłacone

166

Emilia Kapsa

Luboń

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Emilia Kapsa

Opłacone

167

Magdalena Sosnowska

Trzemeszno

Nordic Walking

Kijkowe Trzemes

Opłacone

Magdalena Sosnowska

Opłacone

168

Krystyna Daroszewska

WŁOCŁAWEK

Nordic Walking

SERCE NORDICA W

Opłacone

Krystyna Daroszewska

Opłacone

169

Bożena Linhard

Sierakowo

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Bożena Linhard

Opłacone

170

Amelia Sądkiewicz

Grodzisk

Marsz i bieg dl

Niezrzeszony

Opłacone

Amelia Sądkiewicz

Opłacone

171

Roman Sądkiewicz

Grodzisk

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Opłacone

Roman Sądkiewicz

Opłacone

172

Malwina Chytrowska

Pleszew Kowalew

Bieg przełajow

BBL Pleszew

Malwina Chytrowska

173

Hieronim Winiarski

Janków Zaleśny

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Hieronim Winiarski

Opłacone

174

Kamila Kolberg

Zieleń

Nordic Walking

Kijkowe Trzemes

Opłacone

Kamila Kolberg

Opłacone

175

PRZEMYSŁAW JAMROSZCZYK

SOŚNICA

Bieg przełajow

TEAM Pleszew

Opłacone

PRZEMYSŁAW JAMROSZCZYK

Opłacone

176

Michał Żakowski

Pleszew

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Opłacone

Michał Żakowski

Opłacone

177

Magdalena Bujnicka

Pasłęk

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Magdalena Bujnicka

Opłacone

178

Marcin Bujnicki

Pasłęk

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Marcin Bujnicki

Opłacone

179

Jan Kaczmarek

Kowalew

Bieg przełajow

BBL Pleszew

Opłacone

Jan Kaczmarek

Opłacone

180

Maciej Janik

Piła

Nordic Walking

ZASAPANI

Opłacone

Maciej Janik

Opłacone

181

Irena Gałuszka

Pleszew

Nordic Walking

Pleszewskie Wł

Opłacone

Irena Gałuszka

Opłacone

182

Zdzisław Gorzeliński

Pleszew

Bieg przełajow

BBL Pleszew

Opłacone

Zdzisław Gorzeliński

Opłacone

183

Sławomir Sarna

Kowalew

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Sławomir Sarna

184

Danuta Postek

Poznań

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Danuta Postek

Opłacone

185

Agnieszka Kędzierska

Trzemeszno

Nordic Walking

Kijkowe Trzemes

Opłacone

Agnieszka Kędzierska

Opłacone

186

RyszardNIE BlaszkaNIE

Rokietnica

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

RyszardNIE BlaszkaNIE

Opłacone

187

Michał Blaszka

Rokietnica

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Michał Blaszka

Opłacone

188

Anna Pec

Oborniki

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Anna Pec

Opłacone

189

Dorota Jemrych

Złotniki

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Dorota Jemrych

Opłacone

190

Michał Krakowski

Zalasewo

Bieg przełajow

Serikon Team

Opłacone

Michał Krakowski

Opłacone

191

Karolina Cieśla

Tulce

Bieg przełajow

Serikon Team

Opłacone

Karolina Cieśla

Opłacone

192

Adam Wojciechowski

Pleszew

Nordic Walking

Pleszewskie Wł

Opłacone

Adam Wojciechowski

Opłacone

193

Anna Bruzi

Pleszew

Nordic Walking

Pleszewskie Wł

Opłacone

Anna Bruzi

Opłacone

194

Eugeniusz Fengier

Zielona Łąka

Nordic Walking

Pleszewskie Wł

Opłacone

Eugeniusz Fengier

Opłacone

195

Katarzyna Wojciechowska

Pleszew

Nordic Walking

Pleszewskie Wł

Opłacone

Katarzyna Wojciechowska

Opłacone

196

Małgorzata Krakowiak

Wiry

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Małgorzata Krakowiak

Opłacone

197

Arleta Kruszka

Poznań

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Arleta Kruszka

Opłacone

198

Wojciech Figiel

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Wojciech Figiel

Opłacone

199

Maria Figiel

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Maria Figiel

Opłacone

200

Anna Klamecka

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Anna Klamecka

Opłacone

201

Kazimierz Dudek

CHOJNÓW 59-522

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Opłacone

Kazimierz Dudek

Opłacone

202

Emilia Czycz

ZIELONA GÓRA

Nordic Walking

Green Team Ziel

Opłacone

Emilia Czycz

Opłacone

203

Kuba Giera

Poznań

Marsz i bieg dl

Niezrzeszony

Opłacone

Kuba Giera

Opłacone

204

Beata Solińska

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Beata Solińska

Opłacone

205

Dariusz Maciejewski

Pleszew

Bieg przełajow

BBL Pleszew

Opłacone

Dariusz Maciejewski

Opłacone

206

Beata Boczar

Zielona Góra

Nordic Walking

Green Team Ziel

Opłacone

Beata Boczar

Opłacone

207

Jolanta Kownacka

Białośliwie

Nordic Walking

Niezrzeszony

Jolanta Kownacka

208

Mariola Mulkowska

Złotniki

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Mariola Mulkowska

Opłacone

209

Lucyna Politowicz

Pleszew

Nordic Walking

Pleszewskie Wł

Opłacone

Lucyna Politowicz

Opłacone

210

Małgorzata Nawrocka

Pleszew

Nordic Walking

Pleszewskie Wł

Opłacone

Małgorzata Nawrocka

Opłacone

211

PIOTR NAWROCKI

PLESZEW

Nordic Walking

Pleszewskie Wł

Opłacone

PIOTR NAWROCKI

Opłacone

212

Magdalena Nawrocka

Pleszew

Nordic Walking

Pleszewskie Wł

Opłacone

Magdalena Nawrocka

Opłacone

213

Karol Stawniak

Żnin

Nordic Walking

KS Metraco Polk

Opłacone

Karol Stawniak

Opłacone

214

Adam Koczara

Trzcianka

Bieg przełajow

ZASAPANI

Opłacone

Adam Koczara

Opłacone

215

Renata Markiewicz

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Renata Markiewicz

Opłacone

216

Krzysztof Wieczorek

Dębe

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Krzysztof Wieczorek

Opłacone

217

Genowefa Statnik

Biedrusko

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Genowefa Statnik

Opłacone

218

Tomasz Statnik

Biedrusko

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Tomasz Statnik

Opłacone

219

Agnieszka Krawczyk

Pleszew

Nordic Walking

Pleszewskie Wł

Opłacone

Agnieszka Krawczyk

Opłacone

220

Katarzyna Kaczmarek

Kalisz

Nordic Walking

K2

Katarzyna Kaczmarek

221

Krzysztof Kaczmarek

Kalisz

Nordic Walking

K2

Krzysztof Kaczmarek

222

Stanisław Zawisła

Plewiska

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Stanisław Zawisła

Opłacone

223

Jędrzej Kaczmarek

Kowalew

Bieg przełajow

BBL Pleszew

Opłacone

Jędrzej Kaczmarek

Opłacone

224

Oliwier Wirowski

Pleszew

Marsz i bieg dl

Niezrzeszony

Opłacone

Oliwier Wirowski

Opłacone

225

Wiktoria Wirowska

Pleszew

Marsz i bieg dl

Niezrzeszony

Opłacone

Wiktoria Wirowska

Opłacone

226

ŁUKASZ JÓŹWIAK

WŁOCŁAWEK

Nordic Walking

SERCE NORDICA W

Opłacone

ŁUKASZ JÓŹWIAK

Opłacone

227

DOMINIK JÓŹWIAK

WŁOCŁAWEK

Nordic Walking

SERCE NORDICA W

Opłacone

DOMINIK JÓŹWIAK

Opłacone

228

Marianna Jóźwiak

WŁOCŁAWEK

Nordic Walking

SERCE NORDICA W

Opłacone

Marianna Jóźwiak

Opłacone

229

Danuta Bukowska

Poznań

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Danuta Bukowska

Opłacone

230

Edward Tomczyk

Poznań

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Edward Tomczyk

Opłacone

231

Paweł Kromski

ROKIETNICA

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Paweł Kromski

Opłacone

232

Wiesława Łazanowska

Trzcianka

Nordic Walking

ZASAPANI

Opłacone

Wiesława Łazanowska

Opłacone

233

Wioletta Cyganik

Trzcianka

Nordic Walking

ZASAPANI

Opłacone

Wioletta Cyganik

Opłacone

234

Mirosława Graczyk

Poznań

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Mirosława Graczyk

Opłacone

235

Marysia Przybyłek

Śmigiel

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Marysia Przybyłek

Opłacone

236

Małgorzata Szymska

Szczecin

Nordic Walking

NWPL/Szczecin

Opłacone

Małgorzata Szymska

Opłacone

237

Henryka Owczarek

Poznań

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Henryka Owczarek

Opłacone

238

Wiesław Nowak

Skoki

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Wiesław Nowak

Opłacone

239

Aleksandra Jarczak

Ostrów Wielkopolski

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Aleksandra Jarczak

Opłacone

240

NIEMartyna NIEOlejniczak

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

NIEMartyna NIEOlejniczak

Opłacone

241

Agnieszka Wróbel

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Agnieszka Wróbel

Opłacone

242

Ilona Kapitaniak

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Ilona Kapitaniak

Opłacone

243

Ewelina Domaradzka

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Ewelina Domaradzka

Opłacone

244

Aleksy Łopiński

Piła

Nordic Walking

Daj Radość Ni

Opłacone

Aleksy Łopiński

Opłacone

245

Wiesław Kop

Piła

Nordic Walking

Daj Radość Ni

Opłacone

Wiesław Kop

Opłacone

246

Dorota Krawczyk

Piła

Nordic Walking

Daj Radość Ni

Opłacone

Dorota Krawczyk

Opłacone

247

Filip NIE Grzelakowski NIE

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Filip NIE Grzelakowski NIE

Opłacone

248

Malwina Grzelakowska

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Malwina Grzelakowska

Opłacone

249

Mirosława Iglik

Nowe Kamienice

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Mirosława Iglik

Opłacone

250

Jolanta Kusza

Suchy Las

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Jolanta Kusza

Opłacone

251

Henryk Kusza

SUCHY LAS

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Henryk Kusza

Opłacone

252

Piotr Dudek

Granowo

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Piotr Dudek

Opłacone

253

Agnieszka Dudek

Granowo

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Agnieszka Dudek

Opłacone

254

Teresa Grygiel

Poznań

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Teresa Grygiel

Opłacone

255

Edmund Jurdziński

Przeźmierowo

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Edmund Jurdziński

Opłacone

256

Agnieszka Doroszkiewicz

Kiekrz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Agnieszka Doroszkiewicz

Opłacone

257

Katarzyna Rybacka

Kłodawa

Nordic Walking

KGW Zwierzyn-K�

Katarzyna Rybacka

258

Magdalena Pisarska

Pleszew

Nordic Walking

Pleszewskie Wł

Opłacone

Magdalena Pisarska

Opłacone

259

Jan Wala

Goraj

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Jan Wala

Opłacone

260

Beata Wołk

Trzcianka

Nordic Walking

Fabryka Nordica

Opłacone

Beata Wołk

Opłacone

261

Gabrysia Wolska

Konin

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Gabrysia Wolska

Opłacone

262

Aleksandra Kubiak

Konin

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Aleksandra Kubiak

Opłacone

263

Marek Kasałka

Pleszew

Bieg przełajow

BBL Pleszew

Opłacone

Marek Kasałka

Opłacone

264

Paweł Sierżant

Pleszew

Bieg przełajow

BBL Pleszew

Opłacone

Paweł Sierżant

Opłacone

265

Krystyna Antczak

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Krystyna Antczak

Opłacone

266

Jakub Kostrzewski

Pleszew

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Opłacone

Jakub Kostrzewski

Opłacone

267

Marek Chłodnicki

Poznań

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Marek Chłodnicki

Opłacone

268

Franciszek Czekajło

Drezdenko

Nordic Walking

REMI

Opłacone

Franciszek Czekajło

Opłacone

269

Anna Sikora

Kalisz

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Opłacone

Anna Sikora

Opłacone

270

Wioletta Wanat

Konin

Nordic Walking

NW KONIN warto

Opłacone

Wioletta Wanat

Opłacone

271

Agnieszka Skurtys

Godziesze małe

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Agnieszka Skurtys

Opłacone

272

Krzysztof Lorens

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Krzysztof Lorens

Opłacone

273

Ewa Grzelak

Godziesze Małe

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Ewa Grzelak

Opłacone

274

Mariusz Brotkiewicz

Poznań

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Mariusz Brotkiewicz

Opłacone

275

Żaneta Raczyńska

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Żaneta Raczyńska

Opłacone

276

Artur Raczyński

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Artur Raczyński

Opłacone

277

Hanna Grzelak

Ostrów Wielkopolski

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Hanna Grzelak

278

Małgorzata Owczarek

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Małgorzata Owczarek

Opłacone

279

Tadeusz Kasprzak

OSIEK

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Tadeusz Kasprzak

Opłacone

280

Bożena Linhard

Sierakowo

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Bożena Linhard

Opłacone

281

Hanna Szulc

Poznań

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Hanna Szulc

Opłacone

282

Wiesław Smarszcz

Lębork

Nordic Walking

LĘBORSKIE LWY

Opłacone

Wiesław Smarszcz

Opłacone

283

Grażyna Smarszcz

Lębork

Nordic Walking

LĘBORSKIE LWY

Opłacone

Grażyna Smarszcz

Opłacone

284

Wanda Odon

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Wanda Odon

Opłacone

285

Urszula Ast

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Urszula Ast

Opłacone

286

Damian Abramowicz

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Damian Abramowicz

Opłacone

287

Krystyna Matusiak

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Krystyna Matusiak

Opłacone

288

Michał Antczak

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Michał Antczak

Opłacone

289

Magdalena Knapik

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Magdalena Knapik

Opłacone

290

Adam Drewnowski

Trzcianka

Bieg przełajow

ZASAPANI

Opłacone

Adam Drewnowski

Opłacone

291

Barbara Drewnowska

TRZCIANKA

Nordic Walking

ZASAPANI

Opłacone

Barbara Drewnowska

Opłacone

292

Basia Nowak

Kraszewice

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Basia Nowak

Opłacone

293

Marta Wolniak

Pleszew

Marsz i bieg dl

Niezrzeszony

Opłacone

Marta Wolniak

Opłacone

294

Dawid Dawidd

Warszawa

Nordic Walking

Niezrzeszony

Dawid Dawidd

295

Ewelina Susiak

Borne Sulinowo

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Ewelina Susiak

Opłacone

296

Elżbieta Gałkowska

Tuczno

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Elżbieta Gałkowska

Opłacone

297

Iwona Maślanka

Śmigiel

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Iwona Maślanka

Opłacone

298

JANUSZ GASIŃSKI

Ożarów Mazowiecki

Nordic Walking

Niezrzeszony

JANUSZ GASIŃSKI

299

Jolanta Cholewka

Kostrzyn Wlkp

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Jolanta Cholewka

Opłacone

300

ALBERT SKIERŚ

Zielona Góra

Nordic Walking

Niezrzeszony

ALBERT SKIERŚ

301

Mariola Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Mariola Szulc

Opłacone

302

Jarosław Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Jarosław Szulc

Opłacone

303

Martyna Rębowska

Pasłęk

Marsz i bieg dl

Active Family

Opłacone

Martyna Rębowska

Opłacone

304

Grzegorz Rębowski

Pasłęk

Nordic Walking

Active Family

Opłacone

Grzegorz Rębowski

Opłacone

305

Tomasz Rębowski

Pasłęk

Nordic Walking

Active Family

Opłacone

Tomasz Rębowski

Opłacone

306

Agnieszka Rębowska

Pasłęk

Nordic Walking

Active Family

Opłacone

Agnieszka Rębowska

Opłacone

307

Mateusz Rębowski

Pasłęk

Nordic Walking

Active Family

Opłacone

Mateusz Rębowski

Opłacone

308

Mateusz Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking

KS Metraco Polk

Opłacone

Mateusz Frąckowiak

Opłacone

309

Roman Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking

KS Metraco Polk

Opłacone

Roman Frąckowiak

Opłacone

310

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking

KS Metraco Polk

Opłacone

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Opłacone

311

Łukasz Iwańczuk

Sędzinko

Nordic Walking

Szybciory w Dec

Opłacone

Łukasz Iwańczuk

Opłacone

312

Arkadiusz Iwańczuk

Sędzonko

Nordic Walking

Szybciory w Dec

Opłacone

Arkadiusz Iwańczuk

Opłacone

313

Magdalena Chlasta

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Magdalena Chlasta

Opłacone

314

Daria Yankovskaya

Kaliningrad

Nordic Walking

Active Family

Opłacone

Daria Yankovskaya

Opłacone

315

Maksim Yankovskiy

Kakiningrad

Nordic Walking

Active Family

Opłacone

Maksim Yankovskiy

Opłacone

316

Agnieszka Yankovskaya

Kaliningrad

Marsz i bieg dl

Active Family

Opłacone

Agnieszka Yankovskaya

Opłacone

317

Elena Laane

Kaliningrad

Nordic Walking

Active Family

Opłacone

Elena Laane

Opłacone

318

Aleksandra Yankovskaya

Kaliningrad

Nordic Walking

Active Family

Opłacone

Aleksandra Yankovskaya

Opłacone

319

Maciej Kłos

Gdansk

Nordic Walking

NW Wyspa Sobies

Opłacone

Maciej Kłos

Opłacone

320

Dmitriy Yankovskiy

Kaliningrad

Nordic Walking

Active Family

Opłacone

Dmitriy Yankovskiy

Opłacone

321

Piotr Kolanek

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Piotr Kolanek

Opłacone

322

Agnieszka Rębowska

Pasłęk

Nordic Walking

Active Family

Agnieszka Rębowska

323

Grzegorz Pałka

Tulce

Nordic Walking

Serikon Team

Opłacone

Grzegorz Pałka

Opłacone

324

Sylwia Seifert

Poznań

Nordic Walking

Serikon Team

Opłacone

Sylwia Seifert

Opłacone

325

Paweł Bieszke

Wojcieszyce

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Paweł Bieszke

Opłacone

326

Adrian Sosnowski2

Gdynia

Nordic Walking

Niezrzeszony

Adrian Sosnowski2

327

Grzegorz Mądry

Trzemeszno

Nordic Walking

Kijkowe Trzemes

Opłacone

Grzegorz Mądry

Opłacone

328

Przemysław Jasiłek

Radawnica

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Przemysław Jasiłek

Opłacone

329

Tomasz Wujek

Poznań

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Tomasz Wujek

Opłacone

330

Marcin Szulc

Poznań

Rekreacyjny Nor

NO TEAM

Marcin Szulc