Lista uczestników

Wszyscy zawodnicy
Opłaceni zawodnicy
Nieopłaceni zawodnicy

Lp

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Dystans

Drużyna

Oznacz do opłacenia

Lista uczestników

1

Helena Kowalska

Bydgoszcz

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Helena Kowalska

Opłacone

2

Renata Augustyn

Kaźmierz

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Renata Augustyn

Opłacone

3

Marcin Szulc

Poznań

Nordic Walking

Niezrzeszony

Marcin Szulc

4

Beata Boczar

Zielona Góra

Nordic Walking

Niezrzeszony

Beata Boczar

5

Iwona Jankowska

Wejherowo

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Iwona Jankowska

Opłacone

6

Monika Knitter

Polanów

Nordic Walking

Niezrzeszony

Monika Knitter

7

Grażyna Kietrys

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Grażyna Kietrys

Opłacone

8

Krzysztof Zgrzebnicki

Polkowice

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Krzysztof Zgrzebnicki

Opłacone

9

Wioletta Wanat

Konin

Nordic Walking

NW KONIN warto

Opłacone

Wioletta Wanat

Opłacone

10

Maciej Kłos

Gdańsk

Nordic Walking

NW Wyspa Sobies

Opłacone

Maciej Kłos

Opłacone

11

Karolina Błaszczyk

Gdańsk

Nordic Walking

Elite Team

Opłacone

Karolina Błaszczyk

Opłacone

12

Grzegorz Pałka

Tulce

Nordic Walking

Serikon Team

Opłacone

Grzegorz Pałka

Opłacone

13

Paweł Mroziński

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Paweł Mroziński

Opłacone

14

Bożena Szulc-Andrzejczak

Skwierzyna

NW 5 km osoby n

Niezrzeszony

Opłacone

Bożena Szulc-Andrzejczak

Opłacone

15

Mariusz Kowalczyk

Zielona Góra

Nordic Walking

Green Team Ziel

Opłacone

Mariusz Kowalczyk

Opłacone

16

Izabela Szulczyńska

Lenartowice

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Izabela Szulczyńska

Opłacone

17

Eugeniusz Fengier

Zielona Łąka

Nordic Walking

Pleszewskie Wł

Opłacone

Eugeniusz Fengier

Opłacone

18

Adam Wojciechowski

Pleszew

Nordic Walking

Pleszewskie Wł

Opłacone

Adam Wojciechowski

Opłacone

19

Katarzyna Wojciechowska

Pleszew

Nordic Walking

Pleszewskie Wł

Opłacone

Katarzyna Wojciechowska

Opłacone

20

Renata Furman

Połajewo

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Renata Furman

Opłacone

21

Izabela Towarnicka

Gdynia

NW 5 km osoby n

Niezrzeszony

Opłacone

Izabela Towarnicka

Opłacone

22

Marcin Maciński

Poznań

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Marcin Maciński

Opłacone

23

Jolanta Sienkiewicz

Załom

NW 5 km osoby n

Dmuchawiec Gole

Opłacone

Jolanta Sienkiewicz

Opłacone

24

Ksawery Stefański

Darżyno

NW 5 km dzieci

Gwiazdy z Darż

Opłacone

Ksawery Stefański

Opłacone

25

Eliza Stefańska

Darżyno

NW 5 km dzieci

Gwiazdy z Darż

Opłacone

Eliza Stefańska

Opłacone

26

Agnieszka Stefańska

Darżyno

NW 5 km dzieci

Gwiazdy z Darż

Opłacone

Agnieszka Stefańska

Opłacone

27

BARBARA ŚWIERKOWSKA

GNIEZNO

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

BARBARA ŚWIERKOWSKA

Opłacone

28

Agnieszka Madej

Widuchowa

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Agnieszka Madej

Opłacone

29

Mirosław Gliszczyński

Międzybrodzie Bialskie

NW 5 km osoby n

NWPL/ Goggle PA

Opłacone

Mirosław Gliszczyński

Opłacone

30

Janusz Cetera

Dziwnówek

NW 5 km osoby n

Ekspedycja Nord

Opłacone

Janusz Cetera

Opłacone

31

Edward Tomczyk

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Edward Tomczyk

Opłacone

32

Lidia Majewska

Starogard Łobeski

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Lidia Majewska

Opłacone

33

Agnieszka Dudek

Granowo

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Agnieszka Dudek

Opłacone

34

Andrzej Wietrzycki

Trzcianka

NW 5 km osoby n

Fabryka Nordica

Opłacone

Andrzej Wietrzycki

Opłacone

35

Waldemar Sochacki

Kluczbork

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Waldemar Sochacki

Opłacone

36

Celina Mantaj

LUBASZ

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Celina Mantaj

Opłacone

37

Radosław Szycko

Kobylnica

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Radosław Szycko

Opłacone

38

Marta Zdanowicz

Słupsk

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Marta Zdanowicz

Opłacone

39

Barbara Mróz

Czarnków

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Barbara Mróz

Opłacone

40

Zygmunt Zmysłowski

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Zygmunt Zmysłowski

Opłacone

41

Anna Kostecka

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Anna Kostecka

Opłacone

42

Marta Szukała

Pniewy

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Marta Szukała

Opłacone

43

Magdalena Sosnowska

Trzemeszno

Nordic Walking

Kijkowe Trzemes

Opłacone

Magdalena Sosnowska

Opłacone

44

Renata Jarczewska

Goleniów

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Opłacone

Renata Jarczewska

Opłacone

45

Mariusz Brotkiewicz

Poznań

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Mariusz Brotkiewicz

Opłacone

46

Tomasx Nowaczyk

Gniezno

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Tomasx Nowaczyk

Opłacone

47

Małgorzata Gostomska

Czempiń

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Opłacone

Małgorzata Gostomska

Opłacone

48

Małgorzata Maciuszonek

Pasłęk

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Małgorzata Maciuszonek

Opłacone

49

Dariusz Boruczyński

Police

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Dariusz Boruczyński

Opłacone

50

SŁAWOMIR RZEPECKI

Maków Mazowiecki

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

SŁAWOMIR RZEPECKI

Opłacone

51

Teresa Soroka

Pasłęk

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Teresa Soroka

Opłacone

52

Magdalena Nowaczyk

Czarnków

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Magdalena Nowaczyk

Opłacone

53

Karolina Górzna -Kustra

Dębe

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Karolina Górzna -Kustra

Opłacone

54

Antoni Świętek

Czarnków

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Antoni Świętek

Opłacone

55

Krystyna Łozińska

Dębe

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Krystyna Łozińska

Opłacone

56

Mateusz Olech

Gdańsk

NW 5 km dzieci

Elite Team

Opłacone

Mateusz Olech

Opłacone

57

Anna Olech

Gdańsk

Nordic Walking

Elite Team

Opłacone

Anna Olech

Opłacone

58

Marcin Olech

Gdańsk

Nordic Walking

Elite Team

Opłacone

Marcin Olech

Opłacone

59

Małgorzata Kościelnik

Trzcianka

Nordic Walking

Zasapani Hydro

Opłacone

Małgorzata Kościelnik

Opłacone

60

Bernadeta Hajdysz

Bończa

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Bernadeta Hajdysz

Opłacone

61

Aleksandra Radomyska-Stelmach

Warszawa

Nordic Walking

Cuda na kiju

Opłacone

Aleksandra Radomyska-Stelmach

Opłacone

62

Jacek Michalak

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Jacek Michalak

Opłacone

63

Małgorzata Chwalisz

Łomnica

Nordic Walking

Zasapani Hydro

Opłacone

Małgorzata Chwalisz

Opłacone

64

Marysia Przybyłek

Śmigiel

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Marysia Przybyłek

Opłacone

65

Andrzej Kępa

Koszalin

Nordic Walking

Face Nordic Wal

Opłacone

Andrzej Kępa

Opłacone

66

Magdalena Bujnicka

Pasłęk

NW 5 km dzieci

Nordic Walking

Opłacone

Magdalena Bujnicka

Opłacone

67

Marcin Bujnicki

Pasłęk

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Marcin Bujnicki

Opłacone

68

Teresa Grygiel

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Teresa Grygiel

Opłacone

69

Marek Chłodnicki

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Marek Chłodnicki

Opłacone

70

Aleksandra Przybylska

Gdynia

NW 5 km osoby n

Elite Team

Opłacone

Aleksandra Przybylska

Opłacone

71

Aleksandra Owczarek

Zakrzewo

NW 5 km dzieci

Marsz Po Zdrowi

Aleksandra Owczarek

72

Anna Pec

Oborniki

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Anna Pec

Opłacone

73

Maciej Janik

Piła

Nordic Walking

Zasapani Hydro

Opłacone

Maciej Janik

Opłacone

74

Paweł Rybałtowski

Oborniki Śląskie

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Paweł Rybałtowski

Opłacone

75

Barbara Wójcik

Krzczonów

Nordic Walking

NWPL/LUKI TEAM

Opłacone

Barbara Wójcik

Opłacone

76

Arleta Kruszka

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Arleta Kruszka

Opłacone

77

Danuta Choryńska

SWARZĘDZ

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Danuta Choryńska

Opłacone

78

Beata Wołk

Trzcianka

Nordic Walking

Fabryka Nordica

Opłacone

Beata Wołk

Opłacone

79

Magdalena Ślusarczyk

Warszawa

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Magdalena Ślusarczyk

Opłacone

80

Marzena Stankowska

Trzemeszno

Nordic Walking

Kijkowe Trzemes

Opłacone

Marzena Stankowska

Opłacone

81

Jacek Szymański

Skórka

Nordic Walking

Daj Radość Ni

Opłacone

Jacek Szymański

Opłacone

82

Ewelina Susiak

Borne Sulinowo

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Ewelina Susiak

Opłacone

83

Kamila Kolberg

Zieleń

Nordic Walking

Kijkowe Trzemes

Opłacone

Kamila Kolberg

Opłacone

84

Małgorzata Angielczyk

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Małgorzata Angielczyk

Opłacone

85

Małgorzata NIE Angielczyk NIE

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Małgorzata NIE Angielczyk NIE

86

Henryka Owczarek

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Henryka Owczarek

Opłacone

87

Jolanta Cholewka

Kostrzyn Wlkp

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Jolanta Cholewka

Opłacone

88

Agnieszka Kędzierska

Trzemeszno

Nordic Walking

Kijkowe Trzemes

Opłacone

Agnieszka Kędzierska

Opłacone

89

Roman Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Opłacone

Roman Frąckowiak

Opłacone

90

Mateusz Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Opłacone

Mateusz Frąckowiak

Opłacone

91

Roman Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Roman Frąckowiak

92

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Opłacone

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Opłacone

93

Sylwia Seifert

Poznań

Nordic Walking

Serikon Team

Opłacone

Sylwia Seifert

Opłacone

94

Jan Łęcki

Gdynia

NW 5 km osoby n

Niezrzeszony

Opłacone

Jan Łęcki

Opłacone

95

Grzegorz Krugiołka

Pniewy

Nordic Walking

Aktywnie w Pnie

Opłacone

Grzegorz Krugiołka

Opłacone

96

Renata Krzyzanowska

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Renata Krzyzanowska

Opłacone

97

Marzena Socha

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Marzena Socha

Opłacone

98

Wiesława Stróżyna

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Wiesława Stróżyna

Opłacone

99

Kazimierz Dudek

CHOJNÓW 59-225

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Kazimierz Dudek

Opłacone

100

Rafał Sokół

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Rafał Sokół

Opłacone

101

Łucjan Terpiłowski

Gorzów Wlkp.

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Łucjan Terpiłowski

102

Halina Terpiłowska

Wawrów

Nordic Walking

Niezrzeszony

Halina Terpiłowska

103

Katarzyna Grupińska

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Katarzyna Grupińska

Opłacone

104

Izabela Mleczarska

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Izabela Mleczarska

Opłacone

105

Magdalena Sokołowska

Kłodawa

Nordic Walking

RBL Team

Opłacone

Magdalena Sokołowska

Opłacone

106

Katarzyna Rybacka

Kłodawa

Nordic Walking

RBL Team

Opłacone

Katarzyna Rybacka

Opłacone

107

Barbara Drewnowska

TRZCIANKA

Nordic Walking

Zasapani Hydro

Opłacone

Barbara Drewnowska

Opłacone

108

Bogumiła Witt

Piła

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Bogumiła Witt

109

Janusz Witt

Piła

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Janusz Witt

110

Maciej Rudawski

Trzciel

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Maciej Rudawski

Opłacone

111

Jolanta Wicher

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Jolanta Wicher

Opłacone

112

Marzena Kamińska-Sokół

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Marzena Kamińska-Sokół

Opłacone

113

Jan Wala

Goraj

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Jan Wala

Opłacone

114

Hanna Szulc

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Hanna Szulc

Opłacone

115

Henryk Kusza

SUCHY LAS

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Henryk Kusza

Opłacone

116

Konstanty Stołbiak

Poznań

NW 5 km dzieci

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Konstanty Stołbiak

Opłacone

117

Tomasz Wujek

Poznań

NW 5 km osoby n

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Tomasz Wujek

Opłacone

118

Iwona Maślanka

Śmigiel

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Iwona Maślanka

Opłacone

119

Maciej Gudzio

Czerwonak

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Maciej Gudzio

Opłacone

120

Aleksandra Wieczorek

Bogdanowo

Marsz i bieg dl

Niezrzeszony

Opłacone

Aleksandra Wieczorek

Opłacone

121

Mariola Wieczorek

Bogdanowo

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Mariola Wieczorek

Opłacone

122

Hanna Pidek

Oborniki

Marsz i bieg dl

Niezrzeszony

Opłacone

Hanna Pidek

Opłacone

123

Julia Pidek

Oborniki

Marsz i bieg dl

Niezrzeszony

Opłacone

Julia Pidek

Opłacone

124

Jolanta Pidek-Szczech

Oborniki

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Jolanta Pidek-Szczech

Opłacone

125

Daria Pidek

Oborniki

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Daria Pidek

Opłacone

126

Natalia Kaźmierczak

Lubasz

Nordic Walking

Kijanki team

Natalia Kaźmierczak

127

Aneta Wieczorek

Dębe

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Aneta Wieczorek

Opłacone

128

Krzysztof Wieczorek

Dębe

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Krzysztof Wieczorek

Opłacone

129

Mariola Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Mariola Szulc

Opłacone

130

Jarosław Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Jarosław Szulc

Opłacone

131

Danuta Rychlewska-Słodowa

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Danuta Rychlewska-Słodowa

Opłacone

132

Przemysław Jasiłek

Radawnica

Nordic Walking

Niezrzeszony

Przemysław Jasiłek

Copyright Ⓒ Nordic Walking Poland 2018